Do nákupního košíku jste přidali %s knihy
Celková cena
Shrnutí objednávky
Kniha
Cena

x Kniha


Doprava

Celková cena

Náš produkt

Přemýšleli jste někdy o tom, jak vyrábíme osobní příběhy? V těchto řádcích se dozvíte proces tvorby knihy Kouzlo mého jména a také jak můžete objednat knihu v jednoduchých krocích.

daskinderbuch03.jpg

Přizpůsobení je základním kamenem knihy Kouzlo mého jména, která vyzývá děti k magické cestě při hledání významu písmenek jejich jména. V příběhu je každé z nich spojené s určitým atributem a malým dobrodružstvím. Tím nejlepším na naší knize je, že každé jméno vytváří jiný příběh.

Jak si můžete objednat svůj osobní příběh?

Prostřednictvím naší webové stránky www.themagicofmyname.com můžete zadat jméno chlapce nebo dívky, vybrat barvu pleti a vlasů. Když jste hotovi, systém Vám nabídne náhled celého příběhu a také možnost přidání osobního věnování. V několika dalších krocích lze vyplnit údaje a provést bezpečnou platbu.

daskinderbuch04.jpg

Jak vyrábíme naše knihy?

Po objednání zašle naše kouzelná víla všechny Vaše údaje do tiskárny. Jakmile obdržíte potvrzující e-mail, máte k dispozici 24 hodin nás kontaktovat, v případě, že budete chtít provést změnu. Nezapomeňte, že osobní věnování je zcela zdarma! Každá kniha je digitálně vytištěna na papíru DIN A4 o 170 gramech. Můžete si vybrat mezi měkkou a tvrdou vazbou. Počet stránek závisí na jméně, každá kniha však obsahuje minimálně 38 stran. Ihned po tisku je Vaše kniha předána přepravní společnosti, aby dorazila včas.

Doufáme, že si naši kouzelnou osobní knihu užijete!