Do nákupního košíku jste přidali %s knihy
Celková cena
Shrnutí objednávky
Kniha
Cena

x Kniha


Doprava

Celková cena

Kdo jsme

Tvůrci osobních dětských knih

V určitém okamžiku našeho dospěláckého života jsme se všichni chtěli vrátit do dětství. Pro děti je život plný zábavy a představivosti a říká se, že jak vyrůstáme, zapomínáme na to, jak si hrát. Právě tato nostalgie, vidět život očima dítěte, nás vedla k zahájení tohoto projektu.

My jsme The Story Tailors. Jsme společnost založená v roce 2015 týmem s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti animace a dětského obsahu.

Chtěli jsme vytvořit produkt, který by byl pro děti jedinečným zážitkem, přispěl ke vzdělávání a zároveň k pozitivním hodnotám. A právě tak vznikla kniha "Kouzlo mého jména"

Kouzlo mého jména vyzývá děti k magické cestě plné kouzelných postav, které doprovází děti vzrušujícím dobrodružstvím barevnými a úžasnými světy. Personalizace je jádrem dětské knihy, ta obsahuje příběhy založené na písmenkách jména každého dítěte. Díky tomu tak každé dítě dostane svůj jedinečný příběh, který mu pomůže porozumět, jakou charakteristiku skrývají všechna písmenka jeho jména.

Naše filozofie stojí na čtyřech pilířích.

• Věříme, že každé dítě má nárok na kouzelné dětství s přístupem ke znalostem a vzdělání bez ohledu na jeho původ.

• Každé dítě je jedinečné a mělo by být vždy na sebe hrdé. Jak řekl Oscar Wilde, "Buď sám sebou. Všechny ostatní role už jsou obsazeny."

• Každá společnost nebo organizace by měla přispívat ke zlepšování společnosti, proto spolupracujeme na programech pro děti s organizací Save The Children.

• Věříme, že díky technologii a vývoji můžeme dále zlepšovat naše kouzelné osobní produkty dělané pro Vás.

 

Připojte se k magii!